Híreink Liszt Iskola

Diákolimpia eredmények

Városi Atlétika Diákolimpia Egyéni és Összetett Atlétika Pályabajnokságán vettünk részt 2023. 04.24-28-ig. Iskolánk minden korcsoportban képviseltette magát. A versenyszámok korcsoportonként változtak.
I. korcsoport: Albert Bálint egyéni I.helyezést ért el.
A II. korcsoportban: Albert Luca, Balog Janka, Balog Panna, Sándor Hanna, Somogyi Dóra és Tunyogi Csenge 3. helyezést értek el, a fiúk: Reményi Joakim, Szántó Gusztáv, Szántó Szabolcs, Makay Barnabás, Lázár Dávid, Gyöngyösi Ferenc szintén 3.helyezést értek el.
Egyéniben Reményi Joakim városi bajnok lett, és ezzel bejutott a megyei döntőbe.
III. Korcsoportos atlétáink jól szerepeltek a Városi Atlétika Többpróba versenyen. A lány csapat második helyen végzett, míg a fiúk közül Szabó Cseke egyéniben állhatott a dobogó legmagasabb fokán.
IV. korcsoportos lány csapatunk (Hebők Míra, Horváth Veronika, Kovács Amanda, Mihály Zsanett, Tóth Liza, Utasi Anna) 3. helyezést érte el.
III.-IV. korcsoport Egyéni és váltófutó bajnokság a hét utolsó megmérettetése volt.