Szeretettel köszöntjük Önt a Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola oldalán. Reméljük, hogy folyamatosan bővülő lapjainkon megtalálja a keresett információt!




2018. április 21. szombat tanítási nap.  Ezen a napon rövidített órák lesznek, 'B' hét hétfői órarend szerint.


Kedves Szülők!

2018. április 23-án (hétfőn) vendégünk lesz Rókus Áron, a VTV főszerkesztője, aki egy műhelybeszélgetést tart a helyi média szerepéről. A beszélgetésre szeretettel várjuk az érdeklődőket:








 


       

IDEGENNYELVI SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

A városi idegennyelvi szépkiejtési versenyen az alábbi tanulóink vettek részt:

5-6. osztály
Török Martin 5.a : II. hely

7-8. osztály
Nagy Bence 8.a
Bodrogi Kata 8.b: II. hely

 

GRATULÁLUNK!

DIGITÁLIS ESZKÖZÖK A MINŐSÉGI ÉS ÉLMÉNYKÖZPONTÚ OKTATÁSÉRT

 
 

HIT- ÉS ERKÖLCSTAN TÁJÉKOZTATÓ

 
 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

A MEGYEI FORDULÓN BALÁZS KATA 3.B OSZTÁLYOS TANULÓNK 190 VERSENYZŐBŐL 8. HELYEZÉST ÉRT EL.
GRATULÁLUNK!

KISTÉRSÉGI VERSMONDÓ VERSENY

 

Iskolánk március 6-án rendezte meg az alsó tagozatos tanulók kistérségi versmondó versenyét.

1-2. osztályosok:

I. helyezett : PAPP LÓRINC 1. b  - tovább jutott a megyei versenyre

Könyvjutalomban részesültek:

MÉRAI JANKA 1. b

ANGYAL CSANÁD 2. a

3-4. osztályosok:

VII. helyezett: OLÁH PANKA 4. b

http://promenad.hu/cikk/kis-diakok-nagy-szavalatai-a-lisztben-186749

http://vasarhelyihirek.hu/versmondo_kisdiakok

ANGOL NYELVI VERSENY

Ötvös Dominik 7.a osztályos tanuló III. helyezést ért el a Szent József Katolikus Általános Iskola angol nyelvi versenyén

AZ OTTHON MELEGE

Rajzpályázat – Tiszta Szívvel Egyesület

Díjazott alkotás:

Szabó Szófia – Török Laura 3. a

http://promenad.hu/cikk/az-otthon-melege-ragyogott-fel-a-kepeken-184325

 

DIÁKOK ŐSZI TÁRLATA

Dicséretben részesült:

LÁDA KINCSŐ  3. a

SOÓS ADÉL  8. a

Díjazott:

GÁL ANITA  5. a

http://promenad.hu/cikk/amikor-a-diak-alkot-de-mar-nem-iskolas-fokon-182269

 

ISKOLAI VERSMONDÓ VERSENY

 EREDMÉNYEK:

1-2. osztály:

I. Papp Lőrinc 1. b

II. Mérai Janka 1. b

III. Angyal Csanád 2. a

IV. Vincze Blanka 2. a

V. Hernádi Csenge 2. b

3-4. osztály:

I. Horváth Veronika 3. b

II. Oláh Panka 4. b

III. Szappanos Nóra 4. a

IV. Nagy Kamilla 4. a

V. Benkő Nóra 3. b

 

A kistérségi versmondó versenyen iskolánkat mindkét korcsoport I – III. helyezettjei képviselik.

VÁROSI ARANYTOLL SZÉPÍRÁSI VERSENY

3. évfolyam:

Első helyezett: Láda Kincső 3. a

4. évfolyam:

Harmadik helyezett és közönségdíjas:  Szenti Petra 4. a

http://www.vasarhely24.com/iskolapad/kiderult-hogy-kik-irnak-legszebben

 

Oldalak