Osztályok

1.a osztály

Osztályfőnök: Pap Szilvia
Albert Bálint, Albert Zita, Balogh Lili Mónika, Bánfi Bendegúz Norbert, Borsi Elena, Kiss Imre, Komoly Csanád Tamás, Kóti Panna Ibolya, Krisztin Villő Réka, Marton Julianna, Mészáros Zsolt, Molnár Szonja Emese, Nagy Boldizsár Lőrinc, Saja Renáta Rozália, Szatmári Máté, Tunyogi Csenge, Veszelovszki Hanna, Vigh Boglárka Hargita

1.b osztály

Osztályfőnök: Fülöp-Nagy Katalin
Balog Janka Margit, Balog Kíra Kamilla, Balog Panna Irén, Bujáki Emma Aliz, Conde Aicha Aaliyah, Cseszkó Benjamin, Fehér Krisztina, Gyöngyösi Ágnes, Hajnal Noémi, Hebők Luca, Jankó Liliána Alexandra, Máriás Kamilla Éva, Rózsa János Gergely, Szabó Emese, Szántó Szabolcs, Tóth Lara, Varga Ádám Márton, Varga Cseke, Vári Bence Zoltán, Zsigmond Benedek Vilmos

2.a osztály

Osztályfőnök: Mucsiné Szabó Ágnes
Albert Luca, Balog Nimród, Bán Veronika, Csernák Lili Angéla, Égető Sándor Sebestyén, Gyöngyösi Ferenc, Kis Noémi Lara, Kis Zoltán, Koncz Botond Mihály, Kovács Nóra Lili, Lele Anna Petra, Müller Dániel Ferenc, Nagy Christopher Brendon, Nagy Emma, Ramirez Gregus Anna, Somogyi Dóra, Szabó Alexa, Szalontai Adél Anna, Szántó Gusztáv Ernő, Török Bianka, Véber Adél, Veres Kitti Brigitta, Verók Brendon Nimród

2.b osztály

Osztályfőnök: Véber-Mamuzsits Anna
Barta-Lázár Attila Krisztofer, Börcsök Amira Rubina, Csernák Péter Pál, Fülöp Gréta, Halász Márk, Igaz Anna, Igna Marcell István, Kádár Norbert Zsolt, Kis Tamás, Makay Barnabás, Mezei Heléna, Mucsi Alexa, Nagy Dániel Máté, Nagy Titti Írisz, Ökrös Larissza, Palócz Kinga Ilona, Reményi Joakim, Rostás Liliána Viola, Sándor Alíz Katalin, Szabó Hanna, Tóth Balázs, Tóth Martina Dorina, Urbán Norina

3.a osztály

Osztályfőnök: Csikós Judit
Árva-Nagy Kincső, Barna Immánuel, Benke Zora Olivia, Bíró Gyula Bence, Cseh Viktória, Gémes Panna Karolina, Haladi Gellért, Kónya Gabriella Anita, Kovács Edvárd Flórián, Kovács Mira Bernadett, Krucsai Angéla, Lázár Dávid Ádám, Nagy Bátor, Rácz Leticia Amanda, Reményi Soma József, Szabó-Sacalis Boglárka, Szántó Balázs, Székács Róbert Lajos, Szőke Tamara, Tót Gergő, Tunyogi Gyöngyvér, Uzonyi Dominik, Varga Emese Réka, Zsadányi Gréta

3.b osztály

Osztályfőnök: Póthné Nagy Tünde
Albert Ruth, Atyimov Mirella, Galamb Nikolett, Hadobás Balázs Szebasztián, Hebők Bence, Hegedűs Dóra, Kis Lili, Kóti Emma Róza, Láda Csenge, Mihály Zoltán Benjámin, Nagy Dominik, Papp Endre, Prikler György, Rácz Biborka, Rácz-Balog Noémi, Sándor Hanna, Sebők Petra, Somogyi Dániel, Szabó Katica, Tót László, Uzonyi Linett Lejla, Zana Levente, Zsarkó László

4.a osztály

Osztályfőnök: Asztalos-Márton Anett
Balázs Bianka, Balog Eliza, Barna Bence, Borbás Dóra, Cservák Tamara, Erdei Melissza, Fazekas Nimród Zsolt, Juhász Dávid Bojtorján, Keller-Kiss Imola, Libor Ádám, Mucsi Zoltán, Papp Marcell, Reményi Rodé, Sós Simon, Szabó Cseke Márton, Székely-Szabó Tamás Márton, Szél Szabina Míra, Túri Krisztofer

4.b osztály

Osztályfőnök: Csikós Andrea
Albert Benedek László, Albert Simon, Bán Eszter, Behán Aliz, Borsi Dániel, Égető Emese Petra, Földházi Dominik, Grósz Fanni Alexa, Kecskeméti Luca, Király Cintia Jázmin, Kovács Alexander, Kovács Virág Sára, Mérai Janka, Papp Lőrinc, Reményi Fanni, Sós Jázmin, Szabó Regina, Tokovics-Pap Zsombor

5.a osztály

Osztályfőnök: Wischt Zsuzsanna
Albert Benedek László, Albert Simon, Bán Eszter, Behán Aliz, Borsi Dániel, Égető Emese Petra, Földházi Dominik, Grósz Fanni Alexa, Kecskeméti Luca, Király Cintia Jázmin, Kovács Alexander, Kovács Virág Sára, Mérai Janka, Papp Lőrinc, Reményi Fanni, Sós Jázmin, Szabó Regina, Tokovics-Pap Zsombor

5.b osztály

Osztályfőnök: Angyalné Oltyán Enikő
Asztalos Patrik, Faragó Armandó Gusztáv, Hebők Míra, Kis Dániel Róbert, Kis Viktor, Kis-Albert Milán, Korom Ferenc György, Kovács Kevin János, Lakatos Szemira, Lázár Jázmin Virág, Makay Áron Attila, Meszlényi Tímea, Nagy Zsóka, Nánási Róbert, Petrik Panna, Pósa Tamás, Rácz Vanessza Laura, Szemenyei Viktor Zsolt, Szilágyi Lili, Török Patrik Erik, Utasi Anna Viola, Varga Kata Lilla, Verók Adrienn Alexa, Zsemberi Zselyke

6.a osztály

Osztályfőnök: Konczosné Nagy Némedi Gabriella
Ágoston Kira, Albert Tirza, Beder Barnabás László, Borsos Anna, Bujáki Szilveszter Krisztián, Györe Roland, Héjja Zulejka Inez, Kecskeméti Gréta Petra, Kolompár Jázmin Klementina, Kovács Adrienn, Kovács Amanda Laura, Láda Kincső, Mezei Mariann, Paku Gyöngyike, Papp Regina, Petrik Zalán Zsolt, Popov Timothy Charlie, Pospischil Jázmin Mária, Simon Erik Tamás, Sós Sámuel, Szabó Dávid Ákos, Szabó Péter Dániel, Szabó Szófia, Tóth Beáta Kinga, Török Laura

6.b osztály

Osztályfőnök: Pintér Erika
Albert Zsófia Éva, Antal Zsófia, Balázs Kata, Balog Virág Csilla, Berényi Dorina, Csernák István Kornél, Fazekas Zsombor, Gál Péter Attila, Gyurkó-Batyi László, Horváth Veronika, Kolompár Gusztáv, Kosztolányi Péter Dániel, Kristó Petra, Nagy Nelli Noémi, Nagy-Tóth Menta, Pál Katalin Panka, Papp Árnika Abigél, Ráhai Balázs, Sörös Hajnal Borostyán, Tóth Liza Anna

7.a osztály

Osztályfőnök: Molnár László Gáborné
Agócs Ádám, Bánvölgyi Dávid, Barát Vivien Laura, Forró Liliána, Gyapjas Csongor, Hadobás Dominik, Hajdu Jázmin, Igaz Gergely, Kisalbert Richárd Benjámin, Ludányi Hedvig Terézia, Matyi János Rikárdó, Mészáros Dániel Gábor, Nagy Kamilla, Nagy Viktória, Rácz Maja Apollónia, Sándor Zsófia Barbara, Somogyi Ádám, Szabó Anna Lejla, Szenti Petra, Szűcs Rebeka, Tóth Bettina, Tóth Dániel, Varga Szabolcs Ferenc

7.b osztály

Osztályfőnök: Zagyi Orsolya
Balog Ádám Krisztián, Bánfi Hella, Bánfi Lili, Barna Gergő, Bíró Eliza Krisztina, Börcsök Vivien Edina, Forrai Flóra, Gilicze Sebestyén Koppány, Janó Dominik, Kalmár Milán, Kis Zsófia, Koncz Luca Barbara, Nagy Ádám, Nagy Bolda, Nagy Kamor, Oláh Panka Judit, Orovecz Péter László, Pataki Szabolcs Erik, Pető Diána Szonja, Rébék András Zoltán, Sárközi Krisztián, Sörös Hanna Boglárka, Süli Viktória, Szabó Maja, Szántó Emese, Tamási Botond, Zsemberi Villő

8.a osztály

Osztályfőnök: Borbás Marianna
Babsch Noémi, Bánfi Lolita, Bodrogi Roland, Czékmán Csanád Zsolt, Fejes Bernadett, Gál Anita, Huszka Ferenc, Imre Laura Kata, Józsa Gergely, Juhász Lajos Csaba, Kecskeméti Dorottya, Kiszin Martin Dávid, Korsós Katalin, Kothay Kornél, Laczi Dominik Álmos, Lengyel Laura, Marton Levente László, Ormódi Huba, Papp Jázmin, Rárósi Réka, Reményi Ramóna, Sajti Vivien, Szappanos Ilona, Szűcs András Dániel, Tót Emma Dorka, Török Martin Dominik, Török Noémi, Vajda Laura

8.b osztály

Osztályfőnök: Kakuk Tünde
Arany Dóra, Arany Gábor, Balázs Liliána Viktória, Bán Márkó, Cseh Katalin, Földesi Zsófia, Gyulafalvi Vivien, Hadobás Attila, Kakuja Tamás, Kispál Ervin, Klivinyi Kitti Maja, Magda Balázs Lajos, Makay Lili, Miklós Fanni, Mohos Adél Nóra, Mónus Renáta Gabriella, Nagy Koppány, Pap Ákos, Pósa Bence Levente, Szabó Regő László, Szombathelyi Béla Ruben, Szőke Mihály Richárd, Vizi Dániel, Zsarkó Botond