Iskolánk két csapattal is képviseltette magát a 2026. június 26-27-én megrendezett győri Nemzeti Döntőn. A döntőben az ország legjobb csapataival mérhették össze tudásukat, ahol értékes tapasztalatokat szereztek, és méltón képviselték iskolánkat.
A csapatok tagjai: Albert Luca, Szántó Balázs, Szántó Gusztáv Ernő, Szántó Szabolcs, Reményi Soma József
Gratulálunk!







